MOYO

{{shopOverallRating}}/5
Основано на 54 отзывах
Хорошие
Ничего ничего Вообще ничего доставка оператор Обслуживания нету Доставка нічого обслуживание персонал Ничего не понравилось Нічого Обслуживание на кассе картінки швидко оформили замовлення чудовий сервіс Все добре обслуговування консультація швидкість доставки Сервіс Ціна Орієнтовані на клієн Обслуговування швидкість Вирішення питання сервіс
Плохие
гарантия ФАЛЬСИФИКАЦИЯ ТОВАРА. Обман! обслуживание доставка товар выше Сервис отношение к клиентам ошибки на сайте Описание товара наличие поддельные отзывы Работа колл-центра Работа менеджера по работе с претензиями полностью все Не компетентные консультанты мастер Безвідповідальність Обман надсилають бракований товар Обслуживание и доставка дно щирість працівників сервіс гарантія Навязчивый сервис Продають биту технік Гарантії нема Не обмінюють товар. не повертають гроші не повага до клієнт гарантії нема. обміну нема. гроші не повертають не повага. аферисты Нет гарантии сервис общение с клиентом Прислали не новий телефон Не качественный товар паль Сервис клиентоориент Обслуговування жуть повна !! аферисти даже не вникайте просто не связывайте Немає Плівка відстала

Последние отзывы об интернет-магазине:

Замовляв тут холодильник. Відправили швидко, але нажаль приїхав битий, ще й сильно. Набрав на гарячу лінію і мені підказали що робити, я відмовився від коцаного і на наступний день вже приїха такий же, але ціленький
Київ
Дмитро Хлопак 46.133.185.127
2026-06-02 11:08:38
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11783].notification}}

Отзыв +

Дуже уважний і професійний продавець мені трапився. Мені дуже сподобалось, що він знає англійську, бо переді мною обслуговували іноземного клієнта. Мені все розказали і показали як корстуватися, дуже задоволена! Таких хороших продавців ще не зустрічала.
Марина 89.209.152.222
2026-05-28 10:55:12
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11781].notification}}

Отзыв +

Замовив холодильник з доставкою, але без встановлення. Коли дійшло діло, помітив що помилився з розміром, не входить в нішу. Зателефонував на ГЛ, описав проблему, що потрібен інший, обрали модель по розміру. Чекав майже тиждень повний обмні, спочатку забрали старий, а потім привезли новий. Добре що не вмикав, так би все легко не пройшло.
Київ
Роман 91.222.16.216
2026-05-27 17:28:39
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11780].notification}}

Отзыв +

Мені подобається, як тут налаштована логістика та відображення залишків на сайті. Шукав специфічний тримач для монітора та розгалужувач, яких зазвичай немає в локальних магазинах — всюди треба чекати під замовлення кілька днів. Тут же на картці товару чітко показало, що все є в наявності в ТРЦ біля мого дому. Оформив бронь, за годину прийшло сповіщення, що можна забирати. На місці видали все за пару хвилин, товар відповідав опису. Зручно, коли не треба переплачувати за доставку поштою і чекати.
Чернігів
Андрій 95.47.151.249
2026-05-26 14:34:58
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11778].notification}}

Отзыв +

Обирав для сина перший планшет, самий бюджетний що був у наявності. Продавець пояснив, дешеві моделі швидко гальмуватимуть через малий об'єм пам'яті. Порадив трохи доплатити, вийшло більше бюджету, але за пів року користування ще лагав. Хоча міг продати що попросив
Київ
Максим 91.222.16.241
2026-04-29 14:38:26
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11774].notification}}

Отзыв +

Купував ноутбук і залишився задоволений: коробка ціла, пломби на місці, все новеньке. Кур'єр — нормальний адекватний хлопець, не підганяв, спокійно чекав, поки я все розпакую і включу. Одразу дали заповнений гарантійний талон, все пояснили. Тепер спокійний, що в разі чого є офіційна гарантія, а не просто обіцянки
Київ
Віктор 95.47.151.81
2026-04-27 05:51:02
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11772].notification}}

Отзыв +

Якість обслуговування просто топчик. У консультантів дуже хороша база знань, в магазині хороший асортимент. В нашому місті дуже мало подібних магазинів і в основному приходиться замовляти доставку, а в MOYO є все, що треба і завжди хоршої якості. Останні раз брав навушники - то все кльово!
Київ
Олексій 178.133.109.89
2026-04-24 09:46:31
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11771].notification}}

Отзыв +

Купляв тут флешку та мишку, треба було терміново і трохи специфіні, на місці помогли підібрати, дозволили протестувати та відповіли на всі питання в процесі. Магазин хоч і не великий, але працює так, що хочеться радити іншим
Суми
Ілля 46.133.16.170
2026-04-23 12:10:18
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11769].notification}}

Отзыв +

Купили в цьому магазині два телефони samsung з гідрогелевою плівкою, яка коштувала не прям дешево, не пройшло і 3 тижні як плівка на одному телефоні з'їхала в сторону та потрапило повітря бульбашками, а на іншому ще і стала відставати. Телефонами користуємось дуже акуратно. Гарантії було всього 14 днів, але магазин пішов на зустріч і переклеїли, і дали рекомендації що робити аби такого як в мене більше не було
Дмитро 93.170.67.21
2026-03-25 14:24:44
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11756].notification}}

Отзыв +

Ми вже не перший раз купуємо і все дуже подобається. Обслуговування хороше, хлопці завжди чітко відповідають на всі питання, пропонують оглянути і перевірити товар. Останній раз забирали кросівки, то навіть поміряти змогли. Коробка правда прийшла трошки пом'ята, але товар нормальний, то претензій не маємо)
Київ
Валентина 82.207.61.134
2026-03-24 13:01:46
× Успешно Ошибка
  • {{ text }}
{{$ctrl.form[11755].notification}}

Отзыв +

Добавить новый отзыв +

{{showCurrentEstimate}}/5